מכשיר פוליש

מכשיר פוליש להברקה מושלמת של רצפות מכל הסוגים אצל אתגר הניקיון והפוליש!

מכשירי פוליש מאפשרים לנו לתת לכם שירותי פוליש מכל הסוגים ברמה גבוהה ביותר. 

אז רגע לפני שאתם מזמינים פוליש קריסטל, או פוליש וקס, פוליש לגרניט פורצלן, או פשוט פוליש לרצפה – מה בדיוק עושה מכשיר פוליש ומה ההבדלים בין סוגי פוליש שונים?

מכשיר פוליש או מכונת פוליש?

מכשיר פוליש או מכונת פוליש הם שני שמות שונים לאותה מכונה – מכשיר עם ידית גבוהה, בדומה לשואב אבק, אלא שיש לו מברשת שמסתובבת מהר, משייפת את הרצפה ותוך כדי כך גם מיישמת על הרצפה חומר מיוחד, שנותן לה ברק.

מכשיר פוליש

איך קובעים מחיר פוליש לדירה? 

חברת פוליש מומלצת, שמקפידה לעבוד רק בשיטות מקצועיות (למרבה הצער, יש הרבה כאלה שלא מקפידים), מתמחרת שירותי פוליש לפי כמה פרמטרים קבועים:

  • מספר העובדים הדרושים לביצוע העבודה בזמן המבוקש.
  • חומרי ניקוי לפי בחירת סוג הפוליש ולפי הצורך בדירה.
  • מצב הדירה – אחרי שיפוץ למשל, העבודה יותר מורכבת ולכן גם יקרה יותר.
  • גודל הדירה.
  • סוג הרצפה – רצפת גרניט פורצלן, אבן טבעית, או כל חומר גלם אחר – משפיעה על המחיר.

סוגים של עבודות פוליש

קיימות שיטות שונות לביצוע פוליש וגם דרכים שונות בהן מכשיר פוליש משתתף בתהליך. הנה הדוגמאו המובילות:

פוליש ווקס לרצפה גם מנקה וגם מבריק את הרצפה. מתאים לרוב סוגי הרצפות – גם אבן טבעית ושיש, אבל לא מתאים לגרניט פורצלן. מתבצע על ידי מריחת ווקס על הרצפה.רק לאחר מכן  עוברים על הרצפה עם מכשיר פוליש להברקה סופית ויש לו גם מחיר נמוך יחסית.

פוליש קריסטל סוג זה של פוליש נחשב יקר יותר, אבל גם עמיד לזמן רב יותר, מגן על הרצפה מפני שריטות כאשר גוררים רהיטים למשל ומסייע להפחתת כמות הלכלוך שנדבק לרצפה. אם אתם רוצים רצפה מבריקה שמחזירה לכם את ההשתקפות – פוליש קריסטל זו הדרך. יחד עם זאת, פוליש קריסטל לא מתאים לרצפות קרמיקה וגרניט פורצלן, כי הוא מתבצע בשלושה שלבים – אחד מהם הוא מירוק הרצפה עם צמר פלדה.

פוליש לגרניט פורצלן פוליש לרצפת גרניט פורצלן הוא לא באמת אפשרי. מה שאנחנו עושים כדי לשמור על רצפת גרניט פורצלן וגם להבריק אותה בצורה אופטימלית, לנקות אותה היטב ולהעניק לה ברק לטווח ארוך הוא שימוש במכונת קרצוף, שלא שורטת את הרצפה, אבל נותנת אפקט כמעט זהה.

לסיכום, אתגר הניקיון והפוליש מספקים מגוון פתרונות חכמים ומתקדמים של פוליש לרצפה, המאפשרים לנו לבצע ליטוש מרצפות איכותי ועמיד לטווח ארוך – לכל סוגי הרצפות!

עם מכשירי פוליש מתקדמים, מחירים נוחים, שירות קשוב ומקצועי ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה, גם אתם יכולים לקבל שירותי פוליש איכותיים, שיבריקו לכם את הרצפה.

צרו קשר למידע נוסף!

מחירון לא רק בשיחת טלפון

נמאס לכם ממקום מלוכלך? אתם אחרי שיפוץ וצריכים סדר בבלאגן? בשביל זה אנחנו כאן! השאירו פרטים ואנחנו כבר נדאג לניקיון שאתם צריכים

פוליש לכל סוגי המרצפות*משתנה לפי סוגי המרצפות

החל מ -
₪10 /מ"ר

ניקיון לאחר שיפוץ ל2 חדרים

החל מ -
₪1200

פוליש ווקס

החל מ - ₪10/מ"ר

פוליש קריסטל

החל מ - ₪20/מ"ר

ליטוש יהלום

החל מ -
₪50/מטר

ניקיון דירות חדשות

החל מ -
₪1,300

ניקיון לאחר שיפוץ ל3 חדרים

החל מ -
₪1,500

ניקיון לאחר שיפוץ ל4 חדרים

החל מ -
₪2,000

ניקיון לאחר שיפוץ ל5 חדרים

החל מ - ₪2,500