מנקה לבית

מנקה לבית ברמה מקצועית גבוהה, בליווי ופיקוח של צוות מקצועי, עם הכשרות, הדרכות וגם ציוד מתקדם וחומרי ניקוי מהשורה הראשונה – של אתגר הניקיון והפוליש!

שירות מנקה לבית הוא אחד השירותים הנפוצים והמבוקשים במקומות רבים בישראל. שעות עבודה ארוכות לא ממש משאירות לכם זמן לעצמכם ולילדים – אז אפשר להבין אם לא נשאר מספיק זמן לנקות את הבית. אתגר הניקיון והפוליש מעמיד לרשותכם שירותי ניקיון לבית המאפשרים לכם לחיות יותר טוב!

מנקה לבית באופן פרטי 

עד לפני עשרים שנה בערך, מי שרצה למצוא מנקה לבית היה צריך לחפש בשכונה, לשאול מכרים ושכנים, לחפש אחר המלצות, או לבדוק על בשרו, אם המנקה מספקת שירותי ניקיון לבית ברמה שהוא רוצה.

במקרה הרע – הבית נשאר מלוכלך והשירות עלה הרבה כסף. במקרה הגרוע, מנקות לבית היו גורמות נזקים בגלל חוסר ידע מקצועי, נעדרות מהעבודה בדיוק ביום שהכי צריכים אותן ומשאירות הרבה מקום לספק, לגבי כדאיות השירות.

היום המצב בתחום שירותי מנקה פרטית לבית לא השתנה במיוחד, אבל כל עוזרת בית, שמנקה לכם את הבית, מצפה לקבל תלוש שכר, הכולל ביטוח ומיסים. היא מצפה לקבל פיצוי במקרה של מחלה, או פציעה ומתייחסת אליכם כאל מעסיק לכל דבר.

לכן, רבים מעדיפים כיום לקחת שירות של מנקה לבית, אבל דרך חברת ניקיון.

מנקה לבית

ניקיון לבית עם חברת ניקיון – כל היתרונות

שירות ניקיון לבית של חברת ניקיון מגיע עם הרבה של יתרונות, שעושים לכם את החיים קלים הרבה יותר:

  • תלוש שכר – מנקה לבית שעובדת דרך חברת ניקיון מקבלת תלוש שכר ואת כל התנאים הסוציאליים דרך החברה. אתם לא צריכים לדאוג!
  • פיקוח – עוזרות בית של חברת ניקיון איכותית, מקבלות הכשרה מקצועית מקיפה ואף נמצאות תחת פיקוח של החברה, כדי שאתם תוכלו לקבל שירות מקצועי, אמין ואיכותי בכל רגע נתון.
  • חומרי ניקיון – חברת ניקיון מספקת לעובדות הניקיון שלה מגוון חומרי ניקוי מקצועיים, כלי עבודה וציוד ניקוי מקצועי, שזמין רק לחברות ניקיון גדולות.
  • מנקה מחליפה – עם מנקה לבית של חברת ניקיון, אתם לא צריכים לדאוג במקרים של היעדרות. אם המנקה שלכם חולה – תמיד יש מי שיכול להחליף אותה.
  • עובדים איכותיים – חברת ניקיון דואגת לאתר עבורכם אנשי מקצוע איכותיים ואמינים, בזמינות גבוהה לאזור המגורים שלכם ולדרישות הניקיון שלכם ואף דואגת לתחבורה מסודרת עבור העובדים.
  • כיסוי ביטוחי למנקה – אתם לא צריכים לדאוג בגלל פציעה או תאונת עבודה. מנקה לבית של חברת ניקיון מכוסה ביטוחית מכל הכיוונים.
  • לבסוף, מנקה של חברת ניקיון מקבלת מעטפת ארגונית איכותית, דאגה לצרכי הפרנסה שלה ולצרכים המקצועיים שלה, כך שהיא גם מתוגמלת היטב עבור העבודה שהיא מבצעת.

לסיכום, לא צריך לשבור את הראש כדי למצוא מנקה לבית שאפשר לסמוך עליה, שיודעת לעבוד ומקבלת את כל מה שמגיע לה מהעבודה. אתם רק צריכים לפנות אלינו כדי לקבל בדיוק את מה שאתם צריכים! צרו איתנו קשר למידע נוסף על מנקה לבית עם חברת ניקיון!

מחירון לא רק בשיחת טלפון

נמאס לכם ממקום מלוכלך? אתם אחרי שיפוץ וצריכים סדר בבלאגן? בשביל זה אנחנו כאן! השאירו פרטים ואנחנו כבר נדאג לניקיון שאתם צריכים

פוליש לכל סוגי המרצפות*משתנה לפי סוגי המרצפות

החל מ -
₪10 /מ"ר

ניקיון לאחר שיפוץ ל2 חדרים

החל מ -
₪1200

פוליש ווקס

החל מ - ₪10/מ"ר

פוליש קריסטל

החל מ - ₪20/מ"ר

ליטוש יהלום

החל מ -
₪50/מטר

ניקיון דירות חדשות

החל מ -
₪1,300

ניקיון לאחר שיפוץ ל3 חדרים

החל מ -
₪1,500

ניקיון לאחר שיפוץ ל4 חדרים

החל מ -
₪2,000

ניקיון לאחר שיפוץ ל5 חדרים

החל מ - ₪2,500