ניקיון משרדים

יש לכם משרד? בין אם הוא קטן או גדול, בין אם יש בו מעט עובדים או הרבה, בין אם מגיעים אליו לקוחות ובין אם לא, כנראה שאתם צריכים שירות שאף להיות די בסיסי למען האמת ונקרא ניקיון משרדים.

שמירה על ניקיון המשרד מביאה איתה מגוון של יתרונות כמו למשל הפחתת סביבה חיידקית המונעת היווצרות של מחלות מסוגים שונים ואלרגיות, הגברת הפרודוקטיביות של העובדים, שמירה על הסדר, האסתטיקה וגם על הריח הטוב והאווירה.

בשורות הבאות נציג בפניכם כיצד בוחרים חברה מקצועית המתמחה בניקיון משרדים. 

ניקיון משרדים

התאמה בין סוג המשרד לשירותי החברה

יש חברות ניקיון המתמחות בשירותים לעסקים, ארגונים וחברות גדולות של עשרות, מאות ואפילו אלפי עובדים.

לעומת זאת, יש חברות ניקיון שיתאימו יותר לעסקים ומשרדים קטנים. לכן, לפני שאתם בוחרים חברת ניקיון, אתם צריכים לדעת האם מתאימה לסוג וגודל המשרד שלכם, האם היא פועל בשעות שמתאימות לכם ולא פחות חשוב אילו שירותי ניקיון זה כולל.

למשל, האם אתם צריכים נטו רק ניקיון של המשרד, האם אתם צריכים גם שירות של פינוי אשפה, ניקיון השירותים, ניקיון הלובי של המשרד, חדרי המדרגות, המעליתומה לגבי ניקיון חלונות? את כל אלה אתם צריכים לבדוק לפני.

המלצות זה נחמד אבל זה לא מספיק

כמובן שאם אתם לא מוצאים חברת ניקיון משרדים הזמינה באזור הפעילות שלכם ובזמנים שמתאימים לכם, כדאי לפנות לאנשים שאתם מכירים כמו קולגות, בני משפחה או חברים.

יחד עם זאת, השירות שמשרד מסוים מקבל מאוד תלוי בצוות הניקיון.

יכול להיות שאותה חברה בדיוק תספק שירות מעולה למשרד אאבל שירות פחות טוב למשרד ב‘. לכן, מעבר להמלצות, עליכם לחפש חברת ניקיון שמעניקה שירות שקוף ומציגה בפניכם מי הצוות, מתי הוא עובד, מה השירותים כוללים ועוד

חוזה הוא סימן למקצועיות

לצערנו יש לא מעט חאפרים וחברות שקוראות לעצמן חברות ניקיון אבל הן באמת עומדות בסטנדרט שהשוק מציב.

בהיותכם בוחרים חברת ניקיון למשרד, לחנות או לבית העסק שלכם, עליכם לוודא כי מתקיים חוזה כתוב בו מצוינים כל פרטי השירות ועליו חותמים שני הצדדים.

החוזה חייב לפרט מתי השירות מתחיל, לכמה זמן הוא נמשך, כל כמה ימים ובאילו ימים ושעות מתבצע הניקיון, מה כולל תהליך הניקיון, מה קורה במידה וניקיון משרדים לא מתבצע מכל סיבה שהיא, תנאי תשלום ועוד.

במידה וחשוב לכם שהניקיון יתבצע באמצעות חומרי ניקיון מסוימים, זה משהו שחשוב לבדוק אותו לפני שאתם בוחרים חברת ניקיון

רוצים לקבל מידע נוסף על שירותי ניקיון לבית העסק שלכם?

באתגר הניקיון והפוליש תוכלו לקבל את כל הפרטים בצורה מדויקת ומסודרת. אנו מבצעים שירותי ניקיון מקצועיים לכלל העסקים בכל רחבי הארץ.

צרו איתנו קשר ונשמח לתת לכם מענה מלא לכל שאלה או בקשה.

מחירון לא רק בשיחת טלפון

נמאס לכם ממקום מלוכלך? אתם אחרי שיפוץ וצריכים סדר בבלאגן? בשביל זה אנחנו כאן! השאירו פרטים ואנחנו כבר נדאג לניקיון שאתם צריכים

פוליש לכל סוגי המרצפות*משתנה לפי סוגי המרצפות

החל מ -
₪10 /מ"ר

ניקיון לאחר שיפוץ ל2 חדרים

החל מ -
₪1200

פוליש ווקס

החל מ - ₪10/מ"ר

פוליש קריסטל

החל מ - ₪20/מ"ר

ליטוש יהלום

החל מ -
₪50/מטר

ניקיון דירות חדשות

החל מ -
₪1,300

ניקיון לאחר שיפוץ ל3 חדרים

החל מ -
₪1,500

ניקיון לאחר שיפוץ ל4 חדרים

החל מ -
₪2,000

ניקיון לאחר שיפוץ ל5 חדרים

החל מ - ₪2,500