ניקוי צואת יונים

אמנם יונים נחשבות לציפורים חביבות ונחמדות שהן נמצאות להן בכיכרות או סתם ככה בחיק הטבע, אבל שהן מגיעות אלינו למרחב הביתי או נמצאות בסביבה של הבית או הדירה שלנו, הן יכולות להיות מאוד מטרידות ואפילו מסוכנות. אם גם אתן שואלים את עצמכם מה הסכנות של היונים ואיך הן בכלל יכולות לפלוש למרחב שלנו, אז הפוסט הבא בדיוק בשבילכם.

היונים יכולות לקבוע את מקומן ממש על אדן החלון, הן יכולות להופיע על מנועי מזגנים הממוקמים מחוץ לבתים ודירות, למצוא את מקומן במסתורי כביסה או על הגג. למה הן מפריעות לנו? כי הן עושות הרבה מאוד רעש, בעיקר בשעות שאנחנו הכי רוצים שקט, הן מביאות קשת רחבה של מחלות, זיהומים, פטריות וגם כינים.

לכן, ניקוי צואת יונים הוא הכרחי גם מהמוצרים השונים שיש לכם בחצר, גם מהכביסה וגם מהחלונות. מאוד מומלץ וחשוב לבצע ניקוי צואת יונים באופן יסודי כדי למנוע חדירה של חיידקים אלינו הביתה. במידת הצורך, מומלץ לאתר חברה מקצועית המבצעת ניקוי צואת יונים.

ניקוי צואת יונים

איך מרחיקים יונים מהבית או הדירה שלנו?

לרוב כדי לבצע הרחקת יונים, צריך איש מקצוע כי הרבה מהשיטות של הרחקת יונים בשיטת עשה זאת בעצמךלא תמיד עובדות וגם לא כל שיטה מתאימה לכל אזור שבו היונים מקננות. בנוסף, יש מגוון של פתרונות אותם יספק לכם מדביר או מרחיק יונים מקצועי כמו רשת להרחקת יונים או דוקרנים להרחקת יונים.

ניתן גם להרחיק יונים באמצעות מערכת סאונד ייחודית. את הפתרון להרחקת יונים צריך להתאים לכמות היונים שמקננות אצלכם באזור וגם למיקום עצמו. בשלב הבא יש לבצע ניקוי צואת יונים

כל הסיבות לבצע ניקוי צואת יונים

כאמור, רצוי מאוד להקפיד לנקות את הצואה של היונים אחרי שהן כבר לא נמצאות בשטח. קודם כל אנחנו רוצים שהבית שלנו יהיה נקי ואסתטי. קקי של ציפורים הוא ההיפך הגמור מניקיון. בנוסף, חשוב לבצע את הניקיון בצורה יסודית בגלל שמה יותר חשוב מהבריאות שלנו? היונים ובצואה של היונים יש כל כך הרבה מחלות שדף אחד לא מספיק כדי לתאר אותן.

בשלב הבא לאחר הניקיון, צריך גם לחטא את האזורים שבהם היונים קיננו למשך זמן רב כל כך. במידה והיונים קיננו במסתורי הכביסה שלכם, עליכם להקפיד ולבדוק את כל הבגדים ולראות שאין הם מכילים צואה של יונים.

מחפשים חברה מקצועית לניקוי הצואה של היונים או ציפורים אחרות הנמצאות בסביבה הביתית שלכן? אתגר הפוליש והניקיון מתמחים בניקוי כל סוגי הלכלוכים והמטרדים. כל שאתם צריכים לעשות הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לספק לכם שירות יעיל, מהיר, מקצועי והכל במחיר הוגן. השאירו את הפרטים שלכם ונחזור במהרה. 

מחירון לא רק בשיחת טלפון

נמאס לכם ממקום מלוכלך? אתם אחרי שיפוץ וצריכים סדר בבלאגן? בשביל זה אנחנו כאן! השאירו פרטים ואנחנו כבר נדאג לניקיון שאתם צריכים

פוליש לכל סוגי המרצפות*משתנה לפי סוגי המרצפות

החל מ -
₪10 /מ"ר

ניקיון לאחר שיפוץ ל2 חדרים

החל מ -
₪1200

פוליש ווקס

החל מ - ₪10/מ"ר

פוליש קריסטל

החל מ - ₪20/מ"ר

ליטוש יהלום

החל מ -
₪50/מטר

ניקיון דירות חדשות

החל מ -
₪1,300

ניקיון לאחר שיפוץ ל3 חדרים

החל מ -
₪1,500

ניקיון לאחר שיפוץ ל4 חדרים

החל מ -
₪2,000

ניקיון לאחר שיפוץ ל5 חדרים

החל מ - ₪2,500