ניקיון דירות

לכולנו חשוב להיכנס בסוף כל יום לדירה נקיה, מתוחזקת, מעוצבת ואסתטית. העניין הוא, שלא תמיד יש לנו את הזמן לנקות ולסדר, לפחות לא כפי שהיינו רוצים. אנחנו נמצאים המון שעות מחוץ לבית, עובדים ויש גם את כל הנושא של הסידורים מסביב, דאגה לבית, לכביסות וגם לילדים. לכן, אם אנחנו רוצים לשמור על שפיות ושהיו לנו כמה דקות לעצמנו בסוף כל יום, שווה להיעזר בחברה מקצועית לניקיון דירות.

ניקיון דירות

ניקיון דירות למי זה מתאים?

  1. לכל מי שאין לו זמן או כוח להתעסק עם ניקיון הדירה שלו – רובנו נמצאים המון שעות מחוץ לבית ואין לנו את הזמן או הכוח להתעסק עם תהליכי הניקיון שאנחנו חוזרים הביתה. על יום שישי או שבת רובנו לא רוצים ממש לוותר, הרי כל בן אדם צריך קצת חופש.
  2. לאנשים שרוצים ניקיון יסודי לדירה אחרי שיפוץ- אם הדירה שלכם עוברת שיפוץ, אתם הולכים לגלות הרבה מאוד אבק, לכלוך ושאריות של טיח. בדיוק בשביל זה אנחנו ממליצים לכם להיעזר בשירותי ניקיון חיצוניים, כדי שתוכלו להיכנס לא רק לדירה חדשה, מעוצבת ואסתטית, אלא דירה נקיה מאבק.
    לאנשים שמחפשים להיכנס לדירה מתוקתקת ונקיה לקראת מעבר דירה- עוברים דירה? כנראה שהיא לא נקיה כמו שהייתם רוצים. ניקיון מקצועי ויסודי של כל הדירה יאפשר לכם לסדר את הבגדים שלכם כמו שהייתם רוצים ולהנות משהייה במקום נקי, ללא אבק וללא בלאגן.
  3. לכל מי שאוהב בית נקי ולא אוהב שמבריזים לו ברגע האחרון- שירות מקצועי, יעיל תוך עמידה בלוחות זמנים חשוב מאוד שמחפשים חברת ניקיון מקצועית.

מהם היתרונות של חברה לניקיון דירות?

שאתם בוחרים בחברה לניקיון דירות, אתם יודעים בדיוק מראש על מה אתם משלמים ומה השירות כולל, זאת בשונה ממנקה למשל. למעשה, לפני שהתהליך מתחיל, אתם מקבלים סוג של צ‘ק ליסט ובו אתם מסמנים את כל תהליכי הניקיון שאתם מעוניינים שיבוצעו בדירה שלכם בין אם זה ניקיון יסודי של הארונות מבפנים או מבחוץ, ניקיון משטחים וחיפויים של חדרי האמבטיה והשירותים, ניקיון תריסים וחלונות ובין אם ניקיון מזרנים.

יתרון נוסף של חברת ניקיון על פני מנקה למשל, הוא שאין מצב שתקבלו הודעה על אי הגעה ברגע האחרון. זה משהו שקורה הרבה עם מנקות וזה יכול ממש לשבש את כל התכניות וזאת משום שאנחנו עושים איזשהוא תהליך לקראת הניקיון כמו כביסות, הכנסות, הוצאה של הילדים מהבית וכדומה.

מחפשים חברה מקצועית לניקיון דירות? הגעתם בדיוק למקום הנכון! אצלנו תוכלו ליהנות מצוות מקצועי, יעיל, הוגן ולא פחות חשוב ניקיון יסודי של כל הדירה שלכם! אנו עושים שימוש בחומרי הניקיון הטובים ביותר עם דגש על רכיבים הידידותיים לסביבה. נשמח לסייע לכם ולענות לכם על כל שאלה ולתאם ביחד אתכם זמן שמתאים לכם לניקיון הדירה שלכם.

אולי יעניין אתכם לקרוא על – ניקיון דירות חדשות

מחירון לא רק בשיחת טלפון

נמאס לכם ממקום מלוכלך? אתם אחרי שיפוץ וצריכים סדר בבלאגן? בשביל זה אנחנו כאן! השאירו פרטים ואנחנו כבר נדאג לניקיון שאתם צריכים

פוליש לכל סוגי המרצפות*משתנה לפי סוגי המרצפות

החל מ -
₪10 /מ"ר

ניקיון לאחר שיפוץ ל2 חדרים

החל מ -
₪1200

פוליש ווקס

החל מ - ₪10/מ"ר

פוליש קריסטל

החל מ - ₪20/מ"ר

ליטוש יהלום

החל מ -
₪50/מטר

ניקיון דירות חדשות

החל מ -
₪1,300

ניקיון לאחר שיפוץ ל3 חדרים

החל מ -
₪1,500

ניקיון לאחר שיפוץ ל4 חדרים

החל מ -
₪2,000

ניקיון לאחר שיפוץ ל5 חדרים

החל מ - ₪2,500