מי אנחנו?

אתגר הניקיון והפוליש חברת ניקיון מובילה בתחומה, החברה שלנו,  הינה חברה שמתמחה בניקיון אחרי שיפוץ, ניקיון דירות חדשות, ניקיון דירות ישנות ,מבנים תעשייתיים  ומשרדים. אנו משתמשים \בכלים טכנולוגיים מתחדשים, תוך שימוש באנשי מקצועי מנוסים. נוסף לרמה המקצועית והגבוהה ביותר שהחברה מצליחה לספק, אנו נותנים שירותים מכל הלב, תוך שמירה על אמינות, רצינות ומקצועיות. חברת אתגר הניקיון והפוליש תעשה הכל על – מנת שביתכם יהיה נקי מיד בכניסתכם לביתכם החדש. אנו, משתדלים להציע את המחירים הנמוכים ביותר, לעומת שאר חברות הניקיון. ושוב, אנו שמים דגש על ערכי מוסר – בשילוב מקצועיות ורצינות. ביצוע העבודה, לא פחות חשובה מאשר מתן השירות הגבוה. לכן חברתנו מתחייבת לשימוש במיטב חומרי הניקיון ובטכנולוגיות חדישות על מנת להבטיח את התוצאה הרצויה עבורכם. כל העובדים המועסקים בחברתנו, מומחים בתחומם ועוברים התמחות אישית. החברה תעשה את המיטב, על מנת לרצות אתכם, וכדי שביתיכם יהיה נקי בכניסתכם אליו. אנו חברה אמינה מקצועית ובעלת וותק רב בתחום הניקיון, ובפרט ניקיון דירות חדשות.

 שירות מסור ומחויבות למצוינות 

אנו מעסיקים אך ורק עובדים מנוסים ומספקים להם הכשרה צמודה באופן קבוע. תוך היעזרות באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר, מקפידים אנשי המקצוע המיומנים והמנוסים שלנו להתעדכן באופן קבוע בחידושים האחרונים בתחום הניקיון – על מנת להבטיח שתמיד יעמוד לרשותך השירות הטוב ביותר שהטכנולוגיה העכשווית מאפשרת.

 

אצלנו מחיר הוגן ותחרותי ושמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר אינם ערכים שעומדים בסתירה. אנו מציעים מחירים משתלמים ונשמח לפעול עמך בחשיבה משותפת כדי להתאים לך את השירות הנחוץ לך במחירים ותנאי התשלום התואמים את תקציבך ואת יכולותיך.

אנו נפעל בכל האמצעים העומדים לרשותנו על מנת שבית העסק או בית המגורים שלך יהיה נקי למשעי עם כניסתך להשתמש בו לראשונה – ואף נוכל לשמור על ניקיון ואחזקה מושלמים לכל אורך השימוש שלך בנכס. נאמנות הלקוחות שלנו מהווה עבורנו נכס יקר ערך שיש לשמר ולהוקיר ולכן, לקוחות חדשים וחוזרים נהנים אצלנו מהנחה אטרקטיבית של 10% על מגוון השירותים אותם אנו מציעים.

 כחבה מובילה בתחומה, אנו באתגר הניקיון והפוליש מעמידים לרשותך מעטפת שירותי ניקיון ואחזקת בתי מגורים ומתחמי משרדים באיכות גבוהה במיוחד ועם הטבות ללקוחות חדשים וחוזרים.שיטות העבודה המקצועיות שלנו באות לידי ביטוי בניקיון ובאחזקה מושלמים של הנכס שלך.נפעל בכל האמצעים המתקדמים ביותר על מנת לטפל בהצפה בהקדם האפשרי, ולהחזיר את המצב לשגרה.מקרמיקה ועד גרניט פורצלן – ליטוש יהלום, וקס ופוליש קריסטל הן רק חלק מהטכניקות העומדות לרשותנו.

מחירון לא רק בשיחת טלפון

נמאס לכם ממקום מלוכלך? אתם אחרי שיפוץ וצריכים סדר בבלאגן? בשביל זה אנחנו כאן! השאירו פרטים ואנחנו כבר נדאג לניקיון שאתם צריכים

פוליש לכל סוגי המרצפות*משתנה לפי סוגי המרצפות

החל מ -
₪10 /מ"ר

ניקיון לאחר שיפוץ ל2 חדרים

החל מ -
₪1200

פוליש ווקס

החל מ - ₪10/מ"ר

פוליש קריסטל

החל מ - ₪20/מ"ר

ליטוש יהלום

החל מ -
₪50/מטר

ניקיון דירות חדשות

החל מ -
₪1,300

ניקיון לאחר שיפוץ ל3 חדרים

החל מ -
₪1,500

ניקיון לאחר שיפוץ ל4 חדרים

החל מ -
₪2,000

ניקיון לאחר שיפוץ ל5 חדרים

החל מ - ₪2,500